جواب به هزيانهاي نوري زاده / نویسنده : حبیب حمد

Saturday, 27 February 2016 08:43 Written by  font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size

در روز های اخیر نوری زاده با پخش فیلمی به مردم الاحواز و بالاخص شخصیتهای سیاسی و معروف احوازی هجوم کرده و آنها را به رگبار تهمت های باطل بست .

گویا نوری زاده و حواریون او فراموش کرده اند که دیروز رضا شاه مقبور سیاست یک زبانه کردن اقوام در جغرافیای مذکور ( ایران ) را پایه نهاد و جهت پیشبرد این سیاست راسیسم و با زشتترین نوع فاشیست هزاران بیگناه عرب را در الأحواز به شهادت رساند .

همانا این جنایت ادامه ای از نیرنگ ایران و انگلیس علیه حاکم دولت اشغال شده الاحواز امیر بزرگوار شهید شیخ خزعل بن جابر می باشد . این واقعه یاد آور اسارت و شهادت حاکم رسمی الاحواز در سال 1314 بوده که توسط مزدوران رضا میر پنج در کتابهای خاطراتشان ( کتاب خاکستر ) ذکر شده است و در واقع از همان زمان سیاست اسفراین یا جابجایی سست از روستاهای دور افتاده آغاز گردیده و تا به امروز در کلان شهرهای ملل غیر فارس ادامه دارد و شایان ذکر است که این تهاجم فرهنگی بشیوه نژادپرستانه و همراه با کشتارهای دست جمعی  از سوی مجرم مقدس پان ایرانیسم امثال نوری زاده, رضا میرپنج, بوده است .

با این حال نوری زاده با کمال وقاحت تمامی این جنایت ها را کتمان کرده و در مقابل به شخصیتی همچون محمود حسین بشاری فعال آزادی خواهی که تاریخ وی سرشار از آزادگی است تهمت نژاد پرستی می زند .  به گمانم که نوری زاده یا الزایمر بالا کشیده یا که می خواهد با چاپلوسی تاریخ را تحریف نماید ٬ در اینجا نمی خواهم از پدر کشتگی های فارس های راسیسم در پیدایش اسلام چیزی ذکر کنم تا خواننده بزرگوار را بی میل به قرائت نکم ٬ ولی لازم می دانم برای بر ملا کردن بهتان های نوری زاده ذره ای از ظلم وارد شده بر ملت الاحواز را ذکر کنم :

1.     ایجاد تفرقه واعدام به بهانه اصلاحات اراضی: روایت شهادت  جعلوش پدر قهرمان تاریخی الاحواز حته جزو فاجعه های فراموش نشدنی از جنایات نظام پهلوی در حق ملت بزرگوار الاحواز می باشد. شهید جعلوش در حالیکه مشغول به کشاورزی بر روی زمین ملکی خویش بود  به اجبار از سوی نظام السلطنه به ضیافتگاه خویش کشانده شده و وی را تحت فشار قرار داده که باید قرار داد فروش زمینش امضاء کند ولی با تمام فشارهای وارد شده وی تسلیم نشده و در نهایت او را به قتل رساندند.

2.     همه به یاد داریم که در اعتراض به نامه محمد علی ابطحی ملت الاحواز به خیابان آمده و دست به تظاهرات گسترده مدنی زدند ولی دولت خاتمی دست به فاجعه ای فراموش نشدنی زده و صدها انسان بیگناه عرب الاحوازی را به شهادت رسانده وهزاران نفر دیگر را بازداشت نمودند. این در حالی است که نوری زاده از دولت خاتمی بعنوان یک دولت اصلاحی وانسانی دوست یاد می نماید. چه بسا این قتل عام ما را به یاد شهدای قتل عام چهارشنبه سیاه المحمره می اندازد که چگونه  تیمسار مدنی (بر خلاف وعده وعیدهای  خمینی به ملت الاحواز که در آن زمان داده بود ولی بعد از نشستن بر کرسی حکومت آنها را انکار کرده) تمامی آن دسته از مردمی که تقاضای حقوق خویش را بر اساس وعده های خمینی مطالبه میکردند را به دستور مستقیم خمینی از بین برده و عده وسیعی از ملت ما را مجبور به فرار وترک وطن کرد.

3- محرومیت از تحصیل به زبان مادری زخمی چرکین است که بعد از گذشت نزدیک به یک قرن همچنان آزارش به تمامی نسلهای ملت عرب الاحواز منتقل می شود. در نظر بگیرید  کودکانی را که با شور و اشتیاق فراوان مدرسه را آغاز میکنند ولی با  شوک زبانی غیر از زبان مادری بر می خورند.

4- پدر همان کودک ناراحت در مدرسه که باید با زبانی بیگانه درس بخواند با صدها امید زمین زراعتیش را شخم میزند ولی بدلیل انتقال آب به استانهای دیگر توسط دولت مردان (بلانسبت ) نامرد تمامی امیدهای خانواده کشاورز تبدیل به یآس می شوند. آری گرسنگی و ناامیدی ملت ما در مقابل زیبایی استانهای دیگر که همگی از نژاد فارس می باشند.

 اینها قطره ای از یک دریای  ظلم وارد شده بر ملت اشغال شده عرب الاحواز می باشند. وقطعا اگر بخواهم کل این فاجعه های غیر انسانی ذکر نمایم نیاز به نوشتن دهها کتاب میباشد.

لذا به چرت و پرت های نوری زاده برمی گردم .دقیقا به آن جاییکه ادعا می کند حسن نصر الله از توابع نظام نژاد پرست ایرانی نیست ودر ادامه تهمت میزند که ما ملت عرب الاحواز این دروغ ها را خلق کرده و به ایرانی ها چسباندیم. در جواب به صحبتهای منتشر شده در سایت های مختلف از خود نامبرده ( نصرالله ) اشاره میکنم که می گوید: "من جزئی از حکومت جمهوری اسلامی ایران می باشم" بغض النظر از پشتیبانی های مادی و سرباز کردن صد ها و هزارها جوان برای پیوستن به حزب الله است و البته ما این موارد را از نزدیک مشاهده کرده ایم و می کنیم. براستی گویا نوری زاده یادشان رفته که در جریان سرکوب جنبش باصطلاح سبز, نظام حاکم از سربازان حزب الله استفاده کرده و مردم خویش را سرنگون کرد. حال که مردم الاحواز حرف از تدخلات حسن نصر الله وحمایت ایران از وی را به میان می آورند به جناب نوری زاده برخورده و در مقابل ادعا دارد که ما حرف از نژاد پرستی میزنیم, عجبا که دیروز مخالفان رژیم حالی فریاد الموت لنصرالله را می دادند ولی امروز بر سر لج با مردم الاحواز نظام حاکم را بریء از نصر الله می خوانند .

در پایان شایان ذکر است که نوری زاده طبق معمول با چرب زبانی زهر آلود خود وچاپلوسی ذکر میکند که ارتباطش با کانال العربیة بسیار قوی بوده و گویا سعی دارد که روابط برنامه های تلوزیونی و خصوصاَ برنامه العربیة و حتی کشورهای عربی را با مردم الاحواز خراب کند ولی غافل از این است که کشورهای عربی محال است یک کشور عربی دیگر را که تحت اشغال نظام ایرانی است را تنها بگذارند و باید به وی یادور شوم هر چند فلک روزگار بعضی وقتها ما را از هم دور می نماید ولی بیاد بسپار که کشورهای عربی متحد بوده و خواهند بود زیرا امت عرب از یک سرچشمه میباشند و دشمنانشان مشخص ومعروف می باشند.

 

 

Read 1112 times
Rate this item
(1 Vote)
Last modified on Saturday, 27 February 2016 08:46

تابعونا :

تويتر  :   فيس بوك    :      قناة الجبهة البث    :    اليوتيوب